• Pzt - Cts. 9:00 - 18:00
  • Bizi Arayın 0212 608 00 22
  • Bizi Arayın 0546 856 27 76
  • İstanbul Bahçeşehir

Uzun yıllardan beri Çocuk doktoru olarak hizmet veren Özden Özsoy Koç, başarılı bir eğitim hayatının ardından bebeklerinizin ve çocuklarınızın sağlığı için çalışmalar yürütmektedir.

İstanbul da Bahçeşehir çocuk doktoru olarak kendi özel kliniğinde Doctors office locada hizmet vermektedir.

Evlerimizin neşe kaynağı biricik yavrularımız mevsimler geçişlerden dolayı yılın her ayında hasta olmaya müsait bir yapıya sahiptir, tabi anne baba olarak ister istemez endişelenmekte ve çocuğumuzun hasta olmaması için elimizden geleni yapmaktayız.

Her ne kadar dikkatli olursak olalım kaçınılmayan yaz ve kış hastalıkları vardır.

1- Kış Aylarında Grip : Yetişkin bireylerde bile kaçınılmaz olan soğuk alğınlığıdır. Kış aylarına girmeden önce gerekli aşı yapıldığı taktirde bu riski minimize etmiş olursunuz (peki kış ayları için grip aşısını nerede yaptıracağım dediğinizi duyar gibiyim. Tek yapmanı gereken İletişim sayfamızdan bizlere ulaşmanızdır.)

2- Yaz Aylarında Boğaz Enfeksiyonu : Havaların ısınması ile birlikte gelen bunaltıcı sıcaklardan bir nebzede olsa kurtulmak için hepimizin tercih ettiği dondurmalar kaliteli olmadığında yada fazla derecede tüketildiğinde boğaz enfeksiyonundan kaçış mümkün değil… Tabi böyle bir rahatsızlık beraberinde ateş, halsizlik, bulantı gibi sonuçlar doğurmaktadır. Çocuk doktoru müdahelesinde enfeksiyon tedavi süreci %90 oranında hızlanmaktadır ve ağrı, ateş rahatsızlığı kolaylıkla geçmektedir.

Peki Çocuk Doktoru Özden Özsoy’un Farkı Nedir ?

Tüm hastalarına kendi çocuğu gibi bakan hijyen ve kaliteyi ön planda tutarak hizmet veren, muayaneye gelen çocuklar için özel bekleme salonları olan (muayene olan ve olmayanlar için ayrı ayrı) bir klinik görme olasılığınız oldukça azdır. Tabi muayeneye gelen çocuklarımızın ailelerine sıkıntı çıkartmadan uslu durmaları için oyuncaklarda cabası 🙂

Çocuk Doktoru İletişim

Artık bizi tercih etmeniz için bir çok nedeniniz var. Çocuk doktoru iletişim bilgilerimizden hemen bize ulaşın muayene için geç kalmayın…

Bahçeşehir 2. Kısım Avni Akyol Bulv. Loca Sit. C Blok No:3/2 D:16 Bahçeşehir / İST (Doctors Office Loca)
0212 608 00 22
0212 608 00 21
bilgi@ozdenkoc.com

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5 puan)